המשרד, החנות או המתחם הארגוני הם הפנים של בית העסק והחברה, וניקיון ללא רבב הוא חלק בלתי נפרד מן התדמית והשירות הניתנים בו. כבר מן הכניסה חשוב כי המבקרים יזכו לחוויה נעימה, החל מן הכניסה, הלובי והמעליות, המשך במעברים וחדרי השירותים והמטבחים וכלה במשרדים עצמם.

שירותי חברת ניקיון חשוב לבחור בהתאמה לצרכי המבנה והארגון, לשעות הפעילות בו, לתנועת העובדים והמבקרים ולסביבת המבנה. חשוב לתת את הדעת על כל הפרטים, מקטן ועד גדול, ולבוא בהתקשות עם חברת ניקיון מקצועית אשר מספקת מעטפת שירותים מלאה, לרבות שירותי ניקיון מיוחדים.

בקניונים, מרכזים מסחריים ומרכזים עסקיים בהם קיימת תנועה מבוקר עד ערב חשוב לשכור שירותי ניקיון המספקים מענה לאורך כל שעות הפעילות, כאשר הניקיון השוטף לצרכי תחזוקה מתקיים במהלך יום העבודה: פינוי פחים,  ניקיון שירותים, ניקיון פינות קפה ופינות עישון, שטיפת רצפות קלה וכדומה. פעולות ניקיון מורכבות יותר ו/או פעולות הכוללות שימוש במכשירים רועשים (ניקיון בקיטור, שואבי אבק, פעולות ניקיון המצריכות הרמה והזזה של רהיטים) מומלץ לתאם לשעות הלילה או שעות אחרות מחוץ לשעות הפעילות של המבנה, על מנת שלא לפגוע בשגרת העבודה.

פרמטר חשוב נוסף הוא עבודה עם חומרי ניקיון יעילים מחד גיסא אולם ידידותיים לסביבה ונעימים מאידך גיסא. חשוב לעבוד עם חברת ניקיון המקפידה לעבוד עם חומרי ניקוי מעולים, בעלי יכולות חיטוי וניקוי ברמה גבוהה, ללא רעלנים וריחות חריפים המשפיעים על הסביבה ועל המבקרים.

חברת טוטאל קלין היא חברת ניקיון מקצועית ומובילה, המספקת שירותי ניקיון, ניהול ואחזקת מבנים, לכל סוגי המבנים העסקיים והמסחריים ופועלת בראשון לציון ובסביבה. בטוטאל קלין מספקים שירותי ניקיון בסטנדרטים גבוהים, עבודה עם ציוד מתקדם וחדיש, שימוש בחומרי ניקוי מעולים ושירות בשעות גמישות, תוך התאמה מלאה לצרכי הלקוח.