ניקיון מוסדות ציבוריים

על ניקיון מוסדות ציבוריים

בימינו מוסדות ציבור רבים פונים למקור חיצוני שיבצע עבורם את עבודות הניקיון. בחברת טוטל קלין הוותיקה והמוערכת מתמחים בכל הקשר לנושא של ניקיון מוסדות ציבור, כאשר העבודות מבוצעות על ידי צוות מיומן ואחראי בעזרת ציוד מתקדם וחומרי ניקוי יעילים נושאי תו תקן וידידותיים לסביבה. ניקיונות אלו יהפכו את המוסד הציבורי לנקי, נעים, בטוח וייצוגי.

חשיבות הניקיון של מוסדות ציבור

מוסדות ציבור הינם ארגונים וגופים המשרתים את הקהל הרחב מטעם המדינה לצרכים מגוונים שונים. מוסדות אלו המשתרעים לרוב על שטחים גדולים, פנימיים וחיצוניים, יכולים להיות למשל מוסדות חינוך, עיריות, מועצות, משרדי ממשל, מרכזי תרבות, בתי חולים, קופות חולים, מרכזי ספורט, בתי אבות, בנקים ועוד.

לצד עובדי המקום, במוסדות ציבור רבים עוברת מידי יום כמות גדולה של אנשים. עובדה זו מחייבת שמירה על רמה גבוהה של ניקיון במוסדות באופן ההופך את המרחב הציבורי של המוסד למזמין, נעים, בריא ובטוח.

הניקיון מקרין למעשה על המוסד, מידת מקצועיותו ועל יחסו לציבור שאותו הוא משרת, כאשר מקום נקי ונעים גורם למבקרים בו לכבד אותו לשמור עליו. בנוסף, בייחוד בתקופת הקורונה שמירה על מרחב ציבורי נקי הפכה לצו השעה, בהיותו תורם לחיטוי המקום ומצמצם הפצת חיידקים, וירוסים וזיהומים.

שירותי ניקיון מקצועיים

ניקיון מוסדות עם חברת ניקיון מקצועית כשלנו יעניק למוסד שירות איכותי, יעיל ונוח, הניכר בכל פעולות החברה וההתקשרות עימה, כפי שניתן לראות בדוגמאות הבאות:

  • חברת ניקיון מקצועית תדאג להגיע למוסד ולפגישה עם נציגיו. בפגישה זו יובהרו צרכי  ניקיון של המוסד וכן יערך סיור בו נציגי חברת הניקיון יכירו את המקום על מאפייניו השונים. לאחר פגישה זו, הבנת צרכי הלקוח והגדרות תקציבו, תישלח לו בכתב הצעת מחיר מפורטת.

 

  • ניקיון מקצועי המבוצע על ידי צוות מימון שעבר הכשרות מתאימות המודע לצרכי הניקיון ונהליו ופועל בהתאם להם. עבודת צוותי הניקיון מפוקחת באופן שוטף במטרה לשמור על רמת שירות כמה שיותר גבוהה. בנוסף עובדי הניקיון יגיעו למוסד עם לבוש נאות, אסטטי ומכובד.

 

  • לכל מוסד תותאם חבילת ניקיון שלמה העונה במדויק לצרכיו. שירותי הניקיון יסופקו בכל רמת תדירות מבוקשת על ידי כמות עובדים נאותה, העושים שימוש בציוד וחומרי ניקיון נדרשים.

 

  • שירותי הניקיון כוללים מגוון סוגי עבודות, לרבות טאטוא, שטיפת רצפות, ניקיון חלונות, דלתות, ידיות וארונות, ניקוי שולחנות, כסאות, מטבחים, חדרי שירותים, ניקוי מעלית, ניקוי חדרי מדרגות ולובי, ריקון פחי אשפה, ניקוי מחשבים, הדחת כלים ועוד.

 

  • בנוסף לעבודות ניקיון שוטפות, חברת ניקיון מקצועית גם תספק עבודות תקופתיות כמו קרצוף ופוליש למרצפות, ניקוי חלונות בגובה, ועוד.

 

  • חברה מקצועית תספק שירות ניקיון מסודר בכל שעה ביום שנוחה למוסד, ותוך עמידה בלוחות זמנים. זאת לצד יכולת תגובה מהירה עבור צרכים מיידים שונים, כמו ניקוי מוסד ציבור אחרי אירוע וכדומה.
ניקיון מוסדת ציבוריים

פוליש לרצפות המוסד

מכיוון שבמוסדות ציבור עוברת מידי יום כמות גדולה של אנשים יש צורך לנקות אותם לפחות פעם אחת ביום. בנוסף לכך עם הזמן רצפות של מוסדות ציבור נוטות להישחק ולאבד מחזותן החיונית. במקרים אלו חברות ניקיון מקצועיות מציעות למוסדות שירותי פוליש. שירות זה כולל קרצוף, ניקוי וליטוש מעמיק של המרצפות הישנות בעזרת מכשור ייחודי ומתקדם ושימוש בחומרי ניקוי מתאימים, אשר מחזירים למרצפות את הברק שלהן.

בחירה בחברה מתאימה

יש בשוק של לא מעט חברות ניקיון, ומתוכן מוסד המחפש חברה מתאימה נדרש לבחון מספר פרמטרים בסיסיים. קודם כל הוא נדרש לאתר חברה מקצועית שיש לה ניסיון ומתמחה בניקיון של מוסדות ציבור, ועדיף אותו סוג של מוסדות, המבינה את צרכיהם ודרישותיהם השונות.

כמו כן יש לבחור בחברה מומלצת ששמה הולך לפניה ואשר ניתן לקבל עבורה לפחות שלוש המלצות ממוסדות ציבור נוספים ולברר עימם אודות טיב השירות שקיבלו ומידת שביעות רצונם.

בנוסף, בטרם השיחה עם חברת הניקיון יש להבין ולהגדיר את צרכי הניקיון השונים של המוסד, ולהבין אם חברת הניקיון מסוגלת לעמוד בדרישות אלו, למשל מבחינת כמות כוח אדם, תכיפות השירות, סוג עבודות ניקיון, חומרי ניקיון נדרשים וכדומה. כמו כן יש להעדיף חברה המספקת עובדי ניקיון קבועים שלא מוחלפים בתדירות גבוהה, וכך להבטיח הכרות שלהם עם המוסד ועם הגורמים האחראים שלו.

לשירותי ניקיון מקצועי של מוסדות ציבור ולקבלת עוד פרטים ומידע בנושא צרו קשר עם חברת טוטל קלין בטלפון  1-700-70-66-70.

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם...