חברת ניקיון בתל אביב

חברות ניקיון בתל אביב – למה אנחנו?

אשית, אנחנו בחברת טוטל קלין מספקים שירותי ניקיון משרדים, ניהול ואחזקה וגאים להציע שורה ארוכה של יתרונות. המומחיות שלנו היא במתן שירות עבור קהל לקוחות רחב באזור תל אביב, המרכז וכל אזור גוש דן. מאחורינו אלפי פרויקטים מוצלחים. אנו מציבים את האינטרס של הלקוח בראש סדר העדיפויות.חברת ניקיון בתל אביב מחוייבת לעמוד בסטנדרטים הגבוהים שהעיר מכתיבה ולעמוד בכל אתגרי הניקיון שמציעה עיר צפופה, סואנת ותוססת. עיקרון זה בא לידי ביטוי בעמידה מדויקת בלוח הזמנים ובהתאמת השירות לצרכים הספציפיים. נציגינו לא מסתפקים בשירות כללי בלבד אלא בוחנים היטב את תנאי המשרד או הבית, בוחרים את הכלים המתאימים ורק לאחר מכן מבצעים את השירות.

שנית, רק אצלנו תוכלו למצוא צוות של עובדים מיומנים ומנוסים. הכשרת הצוות לא באה על חשבון מחירים אטרקטיביים ודרכנו ניתן גם להזמין שירות הכולל פיקוח, ניהול וליווי של כל פרויקט. אנו מבצעים אספקה של חומרי ניקוי ועומדים בקריטריונים המחמירים ביותר בתחום חברות הניקיון. יש לנו את הרקע, הניסיון והמיומנות הדרושים על מנת לעבוד עם כל סוגי הלקוחות לרבות המגזר העסקי והמוסדי: בתים פרטיים, מבנים משותפים, בנייני משרדים, חבתעסקים, מפעלים, חנויות, מוסדות ציבור ועוד.

סל שירותים רחב – ניקיון משרדים ומבנים וניהול פרוייקטים

אצלנו ניתן לרכז את כל סל שירותי הניקיון תחת קורת גג אחת. אחד מנציגינו ישמח להסביר לכם על ההבדלים בין השירותים השונים, לעמוד על המאפיינים הייחודיים של כל שירות ולגבש מולכם הצעת מחיר מותאמת אישית. התאמה של פתרון מקצועי היא גולת הכותרת של השירות אותו אנו מציעים. בניגוד לחברות ניקיון אחרות במרכז הבוחנות רק את שורת הרווח, המטרה שלנו היא קשר ארוך טווח עם הלקוח. אנו יכולים לספק עבורכם הצעת מחיר על פוליש, ניקוי חלונות, ניקוי ריצוף חוץ וגם שירות ייעודי לגרנוליט או מוצרי חיפוי אחרים.

חברת ניקיון בת"א – הניסיון מדבר!

לאורך השנים צברנו ניסיון משמעותי בין חברות הניקיון במרכז הארץ ובנוסף בשירותי ניהול ואחזקה. אנו מטפלים באופן שוטף בכל דרישות הניהול וכך מונעים מהלקוחות בזבוז זמן, כסף ומשאבים. ההתמחויות שלנו בניהול ואחזקה הן עבור גבייה מרוכזת של תשלומים במועד, העברת תשלומים לספקים, הזמנת ספקים באופן קבוע או בהתאם לדרישה וקיום מכרזים. אנו בקיאים בעבודה בירוקרטית מול הרשויות במרכז, תל אביב והסביבה, יש לנו אפשרות לבצע ביקורת ואחזקה שוטפת. רק אצלנו תיהנו מהקצאה מהירה של בעלי מלאכה עבור טיפול בתקלות כגון נזילות צנרת, ריצוף, קירות, חשמל, אינסטלציה ועוד. מעבר לכך, אנו מבצעים שיפורים ושיפוצים במבנים פרטיים, עסקיים או מוסדיים וכך עוזרים ללקוח לשמור על ערך הנכס לאורך זמן.

כל הסיבות לבחור בטוטל קלין בין חברות הניקיון הטובות בתל אביב

ניהול ועד בית או הזמנת חברת ניקיון מובילה מייצרים יתרונות משמעותיים גם ברמה הכלכלית וגם ברמה האישית. לקוחות הנהנים משירות כזה יכולים להבטיח לעצמם איכות חיים גבוהה, מתן מענה מהיר לכל צורך והתמודדות עם בעיות בלתי צפויות. העלות של השירות נמוכה מכפי שנהוג לחשוב והיא כאמור מותאמת אישית עבורכם. בנוסף, הסיבה העיקרית לבחור בנו היא התוצאות: אנו מקפידים על איכות ללא פשרות ולכן זוכים לתמיכה של לקוחות בכל איזור המרכז.
רוצים לשפר את איכות החיים?
מחפשים חברת ניקיון בתל אביב? אנחנו כאן בשבילכם. צרו איתנו קשר עוד היום לתאום פגישת היכרות לא מחייבת.

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם...