חברת ניקיון בראשון לציון

ניקיון בראשל"צ זה טוטל קלין

טוטל קלין היא חברה ארצית לניקוי, ניהול ואחזקת מבנים. החברה עובדת בכל רחבי הארץ. עם זאת, מגרש הבית שלנו הוא ראשל"צ. לקוחות רבים שלנו נמצאים בעיר זו וכמובן שעם הזמן פיתחנו מומחיות מקומית, מה שמאפשר לנו להציע שירות מדויק ויעיל במחיר תחרותי. זמן נחשב בימינו למצרך מאוד מבוקש וזו הסיבה לעלייה מתמדת בביקוש לשירותי ניקיון מקצועיים. מדוע, בעצם, לא להפקיד את המשימה בידיים מקצועיות שיחסכו לכם המון זמן, מאמץ ומשאבים יקרים אחרים? מדוע בעצם לא לתת לאנשים מקצועיים שברשותם חומרי ניקיון יעודים ויעילים, ידע עשיר וניסיון מוכח בשטח, לעשות עבורכם את עבודה זו?

חברת טוטל קלין חברת ניקיון בראשון לציון, מציעה לכם סל נרחב של שירותי ניקיון, בכל היקף ובהתאם לדרישה ספציפית שלכם. חברת ניקיון בראשון לציון חייבת ראשית לדעת ולהבין את הסביבה הצפופה המאופיינת בבניה רבה לחברות ועסקים, ורק לאחר מכן להכשיר עובדים מתאימים לפעילות הספציפית. אנו בטוטל קלין מתאימים את העובדים שלנו לכל סוג של ניקיון על הצד הטוב ביותר.

חברת ניקיון בראשון לציון - לעשות את הבחירה הנכונה

רגע לפני שאתם מזמינים שירותי ניקיון בראשון לציון כדאי לעצור ולבדוק את הפרטים והתנאים של מספר חברות. כמו בכל תחום גם כאן החברות נבדלות זו מזו ברמתן המקצועית בטיב שירותיהן, בעלויות ובחבילות ובפרמטרים רבים אחרים. בנוסף, חשוב לוודא שהחברה באמת יכולה לספק את השירות שאתם זקוקים לו ולכן כדאי לקרוא את השורות הבאות המפרטות מספר דגשים לבחירה נכונה של חברת ניקיון בראשון לציון.

  • ראשית, כדאי שלא לוותר על המלצות שיכולה החברה לספק. פנו אל נציגיה ובקשו לשוחח עם גורמים בראשון לציון ובסביבה שנהנים כעת ושנהנו משירותיה. במידה והחברה אינה מסוגלת לספק המלצות כאלו יש בכך להדליק נורה אדומה. יחד עם זאת שימו לב שמדובר בממליצים שקיבלו שירות הדומה לזה שאתם זקוקים לו, למשל שירותי ניקיון משרדים, ניקיון של דירות, ניקיון של מבנים מסחריים, ניקיונות של מוסדות חינוך, ברשויות מקומיות וכיוצא בזאת.

 

  • כדאי לקרוא את תפיסת השירות של החברה. יש חברות השמות דגש על המחיר הזול ביותר וזהו בהחלט פרמטר חשוב. גם חברתנו מציעה מחירים אטרקטיביים ואף מבצעים והטבות. יחד עם זאת, חשוב מאוד לוודא שהמחיר הנוח אינו בא על חשבון טיב השירות, למשל מבחינת כוח אדם המועסק בחברה, מבחינת איכות חומרי הניקוי שנעשה בהם שימוש, מבחינת תקינות הציוד המקצועי כגון מכונות קרצוף ופוליש, ובכלל ברמת הזמינות והגמישות לפי צרכי הלקוח.

 

  • בכל מקרה יש לוודא שהחברה מסוגלת לתת מענה לצרכים הספציפיים שלכם. ישנם הבדלים משמעותיים בין ניקיונות של מבנים מסחריים ומתחמים חיצוניים, ניקיון של משרדי עורכי דין והייטק או ניקיונות לדירות פרטיות כמו ניקיון אחרי שיפוץ, לפני מעבר דירה הוא פשוט ניקיון שוטף מעת לעת בדירה פרטית. יתרה מכך, בבניינים משותפים יש לא פעם צורך בחברה שתבצע גם שירותי אחזקה וניהול, ואם אתם זקוקים לשירותים אלו ודאו שהחברה יכולה להציע אותם. אם לא, כדאי לפנות לחברה אחרת כדי לקבל מענה שלם תחת קורת גג אחת.

ניקיון מבנים מסחריים בראשל"צ

בניין נקי ומטופח הוא ה- אל"ף בי"ת של הצלחה בעולם העסקים התחרותי והדינמי של היום. לרושם ראשוני אין הזדמנות שנייה, לכן החברות המצליחות משקיעות את מירב מאמציהן בניקיון, הן מחוץ למבנה והן בתוך המבנה והמשרדים של החברה. מבנה נקי משדר ללקוחות אמינות וגורם להם להעדיף את המותג שלכם על פני המתחרים, גם אם מדובר במוצרים זהים לחלוטין ובמחירים הרבה יותר נמוכים (אצל המתחרה כמובן). גם העובדים אשר ישתכנעו בערכים שהנכם מנכסים לעצמכם, יעדיפו אתכם על פני המתחרים. הספק העבודה שלהם יהיה הרבה יותר גבוה בסביבה נקייה ומטופחת והרצון שלהם לתרום ולהשקיע, בסופו של דבר, יגדיל את רווחי החברה ויהפוך אתכם למותג יציב ואמין.
חברת ניקיון בראשון לציון

ניקיון משרדים בראשל"צ בערב

ברוב המכריע של המשרדים הניקיון מתבצע בשעות הערב, לאחר עזיבתם של כל העובדים והלקוחות, מה שמאפשר לבצע ניקיון של כל האזורים. אם גם אתם זקוקים לשירותיה של חברת ניקיון בראשון לציון שתבצע עבורכם את ניקון המשרד בצורה יסודית ואמינה, בחרו בנו והפקידו את העסק שלכם בידיים טובות. כי כשמוסרים את המפתח של המשרד לאנשים זרים חייבים להיות בטוחים במאת האחוזים שלא ייגרם לכם, לציוד ולחומרים אחרים במשרדכם שום נזק. בבוקר תגיעו למשרד נקי, מסודר ומטופח. העובדים שלכם ייהנו מסביבת עבודה נעימה, יוכלו להתרכז בעבודתם ולהפיק מעצמם הרבה יותר.

חומרי ניקוי לבית ולעסק

הצלחת הניקיון, מלבד המסירות והמיומנות של אנשי הצוות, תלויה הרבה בחומרי הניקוי. לעיתים העקשנות של אנשי הניקיון בהסרת לכלוך או כתם מסוים בהחלט משתלמת אך לעיתים הלכלוך מתגלה כעקשן הרבה יותר. הפתרון הוא חומרי ניקוי נכונים. חברת טוטל קלין מספקת ללקוחותיה הפרטיים והעסקיים מבחר רב של חומרי ניקיון המתאימים לכל מטרה ולכל סוג של לכלוך, תוך הבטחה לניקיון מושלם וחסכוני:

  • חומרי ניקוי לחלונות ולמשטחי זכוכית
  • לרצפות מכל סוג
  • לשטיחים וריפודים
  • חומרי חיטוי לאמבטיות וחדרי שירותים

חברת ניקיון בראשון לציון זה אנחנו!

מקצועיות ואמינות בכל הנוגע לניקיון הבית הפרטי או העסק שלכם הן אבני היסוד של טוטל קלין – חברת הניקיון של ראשל"צ. אנו רואים לנגד עינינו את טובת הלקוח ועושים הכל כדי שהוא יקבל שירות מעולה בסטנדרט גבוה. במשימה זו מסייעים לנו אנשי צוות מאומנים ומיומנים בביצוע כל סוגי הניקיונות, לשיטות העבודה המתקדמות וחומרי הניקיון האיכותיים ביותר בשוק. אנו מציעים מגוון רחב של שירותי ניקיון, לפרטיים, לעסקים, לחברות ולמוסדיים תוך התאמת השירות לדרישות וציפיות הלקוח. מחפשים חברת ניקיון בראשון לציון? טוטל קלין היא הכתובת! פנו עוד היום לקבלת מידע נוסף על שירותי החברה והצעת מחיר משתלמת!

לשירותי ניקיון מקצועיים ולקבלת עוד פרטים ומידע בנושא צרו קשר עם חברת טוטל קלין בטלפון 1-700-70-66-70.

 

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם...