חברת ניקיון בפתח תקווה

ניקיון בפתח תקווה – למה טוטל קלין?

אנחנו בחברת הניקיון טוטל קלין מוכנים לעמוד לרשותכם לצורך תיאום סל שירותים נרחב. גם אם אתם גרים בעיר גדולה, צפופה ומרכזית, כמו פתח תקווה, נוכל להציע עבורכם צוות עובדים מיומן בזמינות מלאה. חברת ניקיון בפתח תקווה צריכה להכיר את אתגרי הניקיון שבעיר – מבחינת אקלים, תחבורה וכדומה – ולהתאים את עצמה לכך. איתנו כבר לא תצטרכו להתלבט בין הקצאת תקציב לשמירה על היגיינה במשרד או בבית. יש לנו את הניסיון, הרקע והחומרים לתאם עבורכם שירות מלא במחיר מפתיע. בניגוד לגופים וגורמים אחרים, אנחנו לא מוותרים על ביצועים ברמה גבוהה לטובת מבצעים והטבות. אצלנו משלבים בין כל היתרונות ומרכזים אותם במקום אחד.

חברת ניקיון בפ"ת – הניסיון מדבר!

לאורך השנים התמחינו במגוון רחב מאוד של שירותים. בין היתר תוכלו ליצור קשר עם אחד הנציגים שלנו ולשמוע על שירותי ניקיון משרדים, טיפול בשטיחים, פוליש, חלונות, הברקת עמדות עבודה, אספקת חומרי חיטוי לאמבטיות וחדרי שירותים ועוד. כל אחד מהנציגים שלנו עובר הסמכה מיוחדת לפני שהוא מקבל אישור לעבוד מול הלקוחות. התוצאה היא אחידות ברמת השירות והקפדה על קריטריונים ברמה הגבוהה בישראל. אנו גאים לייבא תרבות ניהול בינלאומית ומיישמים אותה גם במהלך ניהול מבני משרדים או מבנים משותפים. שירותי הניהול שלנו משתלמים בהשוואה להוצאות הקבועות על ועד בית. במקום להסתפק בניהול משק הבניין מול ועד בית מיושן, נטול ניסיון וחסר מחויבות, אפשר להעביר אלינו את האחריות וליהנות מאיכות חיים ברמה הגבוהה ביותר.
איתנו תוכלו לתאם שירותי ניהול רק אחרי שתקבלו הצעת מחיר מסודרת, ברורה, מפורטת והוגנת. בשלב הראשון נבין מולכם את אופי השירות הרצוי. נספר לכם על סל שירותים רחב ונבחר יחד איתכם את הפעולה המתאימה. נבדוק מה עשוי להתאים לכם במשרד, בבית או בכל מקום אחר. נוודא שאתם מקבלים יחס אישי מהעובד ונעמוד לרשותכם גם במהלך התחזוקה השוטפת של הבית או הבניין. בשלב השני נציג את היתרונות שלנו ונאפשר לכם לבחור בין חומרי חיטוי ותחזוקה. תוכלו לקבוע סדר עדיפויות, לספר לנו במה צריך לטפל ולהעביר אלינו את העבודה מול ספקים, רשויות, ניהול ספרים, ביקורת של רואי חשבון, הגשת דוחות תקופתיים ועוד.
חברת ניקיון בפתח תקווה

מתי כדאי להזמין את השירות?

אנו ממליצים להקדים ולהזמין את השירות. בעיות היגיינה נוטות להחמיר תוך זמן קצר והניסיון שלנו מלמד שלפעמים אין דרך לתקן את הנזקים. במידה ואתם גרים בבניין בפתח תקווה, נס ציונה והסביבה, נוכל להגיע אליכם במהירות עם צוות מיומן ומנוסה. אם אתם עובדים באיזור וחוששים מפני הוצאות קבועות, צרו קשר עם אחד הנציגים שלנו ותקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית. נוכל להפיק עבורכם חשבוניות ולהקל על ההוצאות השוטפות. נשפר את המוטיבציה של העובדים, נבטיח עבורכם סביבה נעימה וגם נשפר את המוניטין מול הלקוחות. גם מפעלים, ארגונים ומוסדות ציבור באזור נהנים מהזמינות של חברת ניקיון בפתח תקווה בעת הזמנת השירות. כל אחד מנציגי החברות הגדולות יודע שרק אצלנו אפשר לקבל שילוב יוצא דופן בין ניסיון, מבצעים והטבות. אנו ממליצים לנציגי החברות לפעול במהירות ולא להמתין. היום כבר אין סיבה לסבול מהצטברות אבק, לכלוך, פיח או זיהום הנובעים מהצפיפות של איזור המרכז. כל מה שצריך לעשות הוא ליצור איתנו קשר ולהזמין שירותי ניהול או ניקיון ללא פשרות ותוך שמירה על סטנדרטים מקצועיים.

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם...