חברת ניקיון בחיפה

ניקיון בחיפה ובקריות

תושבי איזור חיפה והצפון מוזמנים ליצור קשר עם הנציגים שלנו בחברת הניקיון טוטל קלין. צוות העובדים ישמח לשרת אתכם בחיפה, בקריות, בערים הגדולות וגם באיזורי התעשייה, המפעלים והמסחר. חברת ניקיון בחיפה צריכה להיות חברה שמבינה את האתגרים העומדים בפני אזור זה. כל אחד מאיתנו מכיר היטב את מאפייני האיזור ומקפיד על התאמת שירותי ניקיון משרדים לפי צרכי הלקוח. מלבד שירותים מיוחדים כמו פוליש, שאיבת שטיחים או אספקת חומרי ניקוי, ניתן לתאם דרכנו גם שירותי אחזקה וניהול מבנים. דרכנו תוכלו לרכז שורה ארוכה של בקשות במקום אחד וליהנות מכל היתרונות הנלווים.

המומחיות שלנו היא בגיבוש הצעת מחיר סובייקטיבית לכל לקוח. בשלב הראשון אנו מתאמים פגישת היכרות, בוחנים את הצרכים וממליצים על שירות מתאים. בשלב השני אנו מפנים את הלקוח למידע נוסף ומעמידים לרשותו ארגז כלים מגוון. לרשותנו צוות מיומן המסוגל לעמוד גם בקריטריונים הגבוהים ביותר. עסקים באיזור הצפון פונים אליו לצורך תיאום שירות שוטף על בסיס יומי או שבועי, בעוד בעלי נכסים או בתים מתייעצים איתנו לקראת מעבר או אחרי שיפוץ. יתרה על כך, אנו פעילים באיזור הצפון מול מתנ"סים, רשויות מקומיות, מוסדות ציבור, ארגונים גדולים, בתי עסק, חנויות, מפעלים ועוד.

חברת ניקיון בחיפה

המומחיות וההתאמה האישית הם רק חלק קטן מרשימת היתרונות שלנו. כדאי לבחור בשירות של טוטל קלין היות ומדובר על הדרך המתקדמת ביותר לטפל במבנים. שירותי הניהול שלנו ייחודיים ובולטים ביחס למתחרים. הפריסה הארצית שלנו אפשרה לנו לפתח מומחיות בהתאמת השירותים והמוצרים ברמה המקומית: מאחזקת מבנים בצפון ועד שירותי ניקיון בחיפה – רק איתנו תוכלו לקבל שירות מחברה הזוכה לתמיכה גורפת מטעם כל תושבי הצפון: במקום להמר על השירות, להתפשר על האיכות או לבזבז מאות שקלים בחודש, חסכו את עוגמת הנפש ובחרו מראש בצוות העובדים המוביל בישראל.
חברת ניקיון בחיפה

גיוס עובדי ניקיון

סיבה נוספת לבחור בשירות שלנו בחיפה והצפון קשורה לתהליך הגיוס של העובדים. כל עובד המצטרף למשפחת טוטל קלין עובר תהליך סינון יסודי. אנו בוחנים את הרקע של העובד, מוודאים את האמינות שלו ועורכים מבחנים רבים על מנת לסנן בין דורשי עבודה לא רלונטיים. השקעה בתהליך הגיוס משתלמת גם עבורנו וגם עבור הלקוחות. השקעה כזו באה לידי ביטוי בסופו של דבר בשירות מוביל.
העובדים הם כרטיס הביקור של העסק ולכן אנו משקיעים בהם לא פחות מאשר בציוד, בחומרים ובטכניקות. מצד שני, השקעה בעובדים אינה גוררת הוצאות גבוהות מצד הלקוחות. רק לגוף בסדר גודל כמו שלנו יש את היכולת גם לשמור על סטנדרטים גבוהים וגם למנוע עליית מחירים.

מבצעים והטבות לתושבי הצפון

תושבי חיפה, הקריות והסביבה מוזמנים לפנות אלינו גם כדי לשמוע פרטים על מבצעים והטבות במיוחד בשבילם. אנחנו יודעים שבכל איזור מגורים ועבודה בארץ יש מנטאליות אחרת. תפקידנו לנצל את הסביבה הייחודית של הלקוח, לבדוק איזה שירות מתאים עבור הצרכים שלו ולבחור יחד איתו מבצע. אנחנו משקיעים משאבים באיסוף פרטים על איזורי המגורים השונים ומציעים את השירות רק לאחר שאנו מוודאים התאמה ומענה לציפיות.

לסיכום, היום יודעים איפה וממי מקבלים את שירותי הניהול והאחזקה הטובים ביותר. צרו איתנו קשר עוד היום ובואו לתאם פגישת היכרות ללא התחייבות. נצלו את הרקע שלנו והפכו אותו ליתרון שיבטיח שיפור מיידי ברמת החיים כי חברת ניקיון בחיפה זה אנחנו!

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם...