ניקיון משרדים

מה זה שירות ניקיון משרדים?

 

ניקיון משרדים הוא שירות חיצוני לניקיון המשרד המעניק לך זמן ויכולות עבורך כמנהל לקבל שירות ניקיון שיותיר לך זמן ומשאבים להגדלת הספקים. תמורת מחיר גלובלי חודשי וקבוע תקבל משרד בוהק ומצוחצח כשאינך נדרש להעסיק בנוסף עוד עובד, על כל הכלול בכך.

מקצועיות ולוחות זמנים

יחד עם המעלות הרבות המצויות עבור שירות של עובדי ניקיון משרדים חיצוני, חשוב להקפיד שהשירות אותו תקבל יהיה מושלם: שהמשרדים שלך יהיו נקיים, בוהקים ומצוחצחים, שהעובדים יעשו את עבודתם נאמנה ומקצועית ואתה תיהנה ממתחם עבודה מרענן ומרשים.

ניהול איכותי

חשוב להקפיד בהזמנת שירות ניקיון למשרדים על חברה בעלת וותק בתחום, לוחות זמנים איכותיים, איכות תקשורת מעולה וניהול חלק ואיכותי של העובדים כזה שיבטיח לכם שקט נפשי ויאפשר לך לטפל בדברים החשובים לךבאמת.

ביטוח רישיונות הדרכות מקצועיות

על מנת שתוכל להיות רגוע, בדוק אם לחברה המעניקה שירות ניקיון למשרדים, קיימת הדרכה מקצועית לעובדים כיצד לנקות ביעילות את משרדכם וכן אם קיימים ברשותם רישיונות וביטוח לעובדים. שאל גם על איכות המוצרים אתם הם משתמשים עבור ניקיון משרדים. הכל, על מנת להעניק לכם משרדים בוהקים ומצוחצחים ושקט נפשי בכל הנוגע עבור ניקיון משרדים בניהולכם.

תנאים סוציאליים

בדוק אם החברה המעניקה את שירות ניקיון למשרדים מעניקה תנאים סוציאליים כחוק לעובדים כדי שתהיה בטוח ומוגן במקרה הצורך. התנאים הסוציאליים יכללו משכורת מסודרת עם תלוש משכורת כחוק.

אגב, זוהי הוצאה הנחסכת ממך כאשר הנך מתקשר עם חברה להענקת שירות עבור ניקיון משרדים. טוטל קלין – הטוב ביותר לניקיון המשרד שלכם כאשר מדובר במשרדים שלכם לכו על הטוב ביותר עבור שירות ניקיון למשרדים – בחרו בחברה המובילה טוטל קלין, חברה שתעניק לכם שירות ניקיון מושלם.

שירותי ניקיון וחיטוי למשרדים, חנויות וארגונים

שירותי ניקיון הם שירותים בסיסיים אשר נדרשים בסקטור העסקי והמסחרי, כאשר קבלת השירות במיקור חוץ על ידי חברת ניקיון מהווה את הפתרון היעיל, הנוח והכלכלי ביותר. בין אם מדובר במשרד אשר מקבל קהל, בחנות או בבניין משרדים, שירותי הניקיון מספקים מרחב עבודה וקבלת קהל נקי, מתוחזק ונעים.

לעבודה אל מול חברת ניקיון ותחזוקה מקצועית ישנם יתרונות רבים:

הימנעות מפרוצדורה מיותרת- העסקה עצמאית של עובדי ניקיון מחייבת ניהול של תנאי שכר ומחויבות לתנאים סוציאליים ופנסיוניים, ביטוחים מתאימים, תשלום לביטוח לאומי ודיווח לרשויות המס, צבירת זכויות ורישום.

בהעסקה של עובדי ניקיון במיקור חוץ דרך חברת ניקיון מובילה כל אלה ייחסכו מן הארגון המזמין, עובדי הניקיון אינם עובדי הארגון אלא כפופים לחברת הניקיון האחראית לתשלום ולזכויות שלהם, והעסק/ארגון משלם בגין שעות העבודה כנגד חשבונית בלבד.

עלויות- כל הפרוצדורה האמורה כרוכה בעלויות מעביד גבוהות, אשר נחסכות בשכירת שירותי חברת ניקיון. העלות השעתית מגלמת בתוכה את כל הללו, ובחישוב החודשי והשנתי מעמידה את הארגון המזמין ביתרת זכות.

עבודה רציפה- חברת הניקיון מתחייבת בהסכם עבודה אל מול הלקוחות, על פי שעות ומועדים שסוכמו מראש. בכל מקרה של עובד חולה, היעדרות מסיבה אחרת או תקלה- חברת הניקיון תספק מענה חלופי, ללא כל מעורבות של העסק אשר מקבל את השירותים האמורים במלואם.

מקצועיות וציוד- חברת ניקיון מקצועית תחזיק בציוד, מכשירים וחומרי ניקיון איכותיים, תדע לספק מענה לצרכי ניקיון ייחודיים (עבודה בגובה, ניקוי עסקים בעלי שטיחים מקיר לקיר, ניקוי מפעלים), ץוך שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה ובטוחים, חיטוי באמצעות אדים וכלים נוספים.

חברת סופר קלין היא חברת ניקיון מובילה, המספקת שירותי ניקיון ותחזקה לעסקים גדולים וקטנים, לפרטיים ולמוסדות, באיכות גבוהה, תוך מתן שירות מצוין ובמחירים הוגנים.

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם…

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם...