ניקיון מפעלים

שירותי ניקיון מפעלים מקצועי

מבקשים לדאוג לניקיון יסודי של המפעל שלכם כדי לעמוד בדרישות תקן, לספק סביבת עבודה בטוחה ונעימה ולתרום להתנהלות תקינה ויעילה של המקום? חשוב שתפנו אל חברת ניקיון מקצועית בדומה לטוטל קלין הוותיקה והמנוסה בניקיון מפעלים, המספקת מענה שלם לצרכיכם השונים.

חשיבות ניקיון המפעל

ניקיון של מפעלים הינו חיוני בגין מספר היבטים, הכוללים:

 • סביבת עבודה נקייה הופכת להרבה יותר מכובדת, נוחה ונעימה עבור עובדי המפעל.

 

 • אם שומרים על המפעל נקי כך גם עולה מודעות העובדים לשמירה על ניקיון סביבת עבודתם.

 

 • סביבת עבודה נקייה גם חיונית לשמירה על בטיחות העובדים, למשל מניעה של החלקה על גבי כתמים שומניים.

 

 • בלא מעט מפעלים סביבת עבודה נקייה נדרשת כחלק מעמידה בדרישות תקן שונות.

 

 • סביבת עבודה נקייה ומסודרת גם תורמת לייעול העבודה במפעל ושיפור תפוקתו.

 

 • מפעל נקי גם תורם לשיפור תדמית העסק כמפעל יצרני רציני עם סטנדרטים גבוהים.

שירותי ניקיון מותאמים לסביבת תעשייה

שרותי ניקיון מפעלים נדרשים לספק מענה מקצועי שלם לצרכי סביבת תעשייה. המענה כולל צוותי ניקיון מיומנים ואמינים המצוידים בכל המכשור וחומרי הניקיון נדרשים, המכירים את נוהלי המפעל, אשר ינקו את המקום באופן יעיל, נכון ומוקפד. כמו כן נדרש ביצוע עבודות ניקיון באופן שאינו פוגע בשגרת המפעל, עמידה בלוחות זמנים ומענה מהיר לצרכים מידיים.

בכדי לספק מענה מדיוק לצרכי המפעל חברה מקצועית תדאג להגיע לפגישה מקדימה במקום, במהלכה היא תבחן את תנאי העבודה, גודל צוות נדרש וצרכי הניקיון של המקום, כמו סוג ציוד וחומרי ניקיון. על פי נתונים אלו חברת הניקיון תספק למפעל הצעת מחיר רלוונטית.

ניקיון מפעלים

רק חברות מנוסות בתחום

כפי שכבר ניתן להבין, עבודה של ניקיון מפעל שונה מעבודות ניקיון אחרות מבחינת סביבת עבודה, צרכי ניקיון, סוג מכשור וחומרים, שיטות עבודה, הכרות עם נוהלי מפעלים וכדומה.

 לכן חשוב לפנות רק לחברת ניקיון מנוסה בתחום, המחזיקה בציוד ניקיון מתאים חדיש ורב עוצמה, ובחומרי ניקיון נושאי תן תקן מתאימים לניקוי חומרי תעשייה שונים. כל זאת לצד צוות ניקיון מיומן ואחראי המבצע את עבודתו מהירות ויעילות, תוך עמידה בלוחות זמנים ונוהלי המקום.

כמו כן, חברה מקצועית תספק מענה שלם לכל צרכי הניקיון של המפעל, מניקיון אולם ייצור לניקוי מחסנים, משרדים, מטבח, חדר אוכל, שירותים, מלתחות, מתחמים חיצוניים וכדומה. זאת לצד יכולת להתמודד עם הרבה מאוד לכלוך, פסולת, כתמים עקשניים, עבודה בגובה, התמודדות עם סביבה לא נוחה, למשל חמה או קרה מידי, רוויה באדים רעילים, ועוד.

בנוסף חברת ניקיון מקצועית נדרשת לבטח עצמה בכל ביטוח רלוונטי, לרבות ביטוח צד שלישי וחובת מעסיקים.

מאפייני עבודת ניקיון במפעלים

חברת ניקיון מקצועית ורצינית תספק שירותי ניקיון מלאים למפעלים הכוללים בין היתר את המאפיינים הבאים:

 • רמה גבוהה- בניקיון מפעלים יש צורך להגיע לרמה גבוהה של ניקיון, עם תוצאות שיחזיקו מעמד לזמן יחסית ממושך.

 

 • נוהלי מפעל- לכל מפעל יש נוהלי עבודה משלו המיועדים לספק סביבת עבודה בטוחה. כך למשל, יש הבדל בין נוהלי עבודה במפעל מזון, מפעל הייטק, מעבדה או מפעל עם חומרים מסוכנים, מפעלי תרופות סטריליים, ועוד. לכן יש חשיבות רבה לבחור בצוות מנקים מיומן שעבר תדריכים אודות נוהלי העבודה במקום ואשר יקפיד כל הזמן על ביצועם.

 

 • שירות יעיל ומהיר- מכיוון שמדובר בגוף יצרני חשוב שהמפעל יעבוד מול חברת ניקיון מקצועית העומדת במחויבת ללוחות זמנים, וזאת לצד מענה מהיר גם למקרים מיוחדים, למשל עבור טיפול במפגע שיש לנקותו בצורה יסודית.

 

 • ניקיון מוקפד- שירותי ניקיון במפעלים נדרשים לספק לא רק תוצאות ניקיון גבוהות, אלא גם להתבצע בצורה מוקפדת וזהירה, באופן שיבטיח את בטיחות צוות המנקים והעובדים במקום, לא יפגע במפעל, במכונות, חומרי גלם וסחורות, לא יפריע לעבודה והתנהלות שוטפת של המפעל וכדומה.
 • ציוד ניקיון- עבור מפעלים יש צורך בציוד ניקיון מתקדם ורב עוצמה, היכול להתמודד עם כמות מסיבית של לכלוך עקשן.

 

 • חומרי ניקיון- חברה מקצועית תדע לבחור לכל מפעל בחומרי ניקיון מתאימים, אפקטיביים ובטוחים לשימוש. החומרים ייבחרו למשל בהתאם לסוג הלכלוך שיש במקום, רמת האוורור במקום, סוג חומרים וציוד שיש במפעל וכדומה.

 

 • קרצוף רצפות- שלא כמו במשרדים או בתים, רצפה של סביבה תעשייתית צוברת הרבה לכלוך שקשה להסירו. אי לכך ניקיון של רצפת מפעל נדרש בציוד תעשייתי וחומרי ניקיון רבי עוצמה לקרצוף וניקיון הרצפה, שלא אחת גם כוללים עבודות פוליש העושות שימוש בחומרים מיוחדים המגנים לאורך זמן על משטחי הריצוף של המפעל.

 

 • ניקיון עם קיטור- במפעלים רבים אין אפשרות לנקות בעזרת מים ויש לעשות שימוש באמצעים אחרים, למשל על ידי ניקיון עם מכונת קיטור מאסיבית ורבת עוצמה המסוגלת להתמודד עם לכלוך קשה המגיע למקומות שאינם נגישים.

 

לשירותי ניקיון מפעלים מקצועי ולקבלת עוד פרטים ומידע בנושא צרו קשר עם חברת טוטל קלין בטלפון  1-700-70-66-70.

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם...