ניקיון חנויות, משרדים ובתי עסק

ניקיון חנויות, משרדים ובתי עסק

המרחב הפיזי של העסק הוא הפנים שלו, וכניסה למשרד או חנות נקיים, מוארים, בעלי ניחוח נעים, משדרים תחושה טובה ומזמינה למבקרים. צרכי הניקיון במשרדים, מבנים ארגוניים וחנויות אינם דומים לצרכי הניקיון הביתי, שכן מחד גיסא מדובר בצרכי ניקיון מקלים יותר, ומאידך גיסא בצורך בתדירות גבוהה יותר של שירותי ניקיון.

במשרדים אשר אינם מספקים קבלת קהל, ניתן להסתפק בניקיון יסודי שבועי לצד מתן מענה לצרכים היום יומיים דוגמת ריקון הפחים ותחזוקת פינת הקפה. לעומת זאת למבנים ארגוניים הכוללים תנועה רבה של מבקרים ו/או כמות גדולה של עובדים, חשוב להקפיד על תחזוקה וניקיון ברמה הגבוהה ביותר, באמצעות העסקת שירותי ניקיון אשר מספקים מעטפת הכוללת שירותי תחזוקה וניקיון ברמה היומית, לצד פתרונות לצרכי ניקיון מורכבים יותר על פי צורך.

בבחירה של חברת ניקיון למשרד ולארגון חשוב לתת את הדעת לא רק על היקף הפעילות ויצירת קונספט מתאים לדרישות ולצרכים, אלא על פרמטרים חשובים נוספים, בניהם:

גמישות- לא רק תדירות הניקיון אלא גם שעות הפעילות חשובות לתכנון תחזוקת הארגון והעסק. בארגונים רבים מעדיפים כי עבודות הניקיון יבוצעו לאחר שעות הפעילות, על מנת לאפשר ניקיון יסודי, וללא הפרעה של פעילות העובדים ותנועת הלקוחות והמבקרים במקום. אחרים דווקא יעדיפו שירותי ניקיון אשר מספקים מענה לאורך שעות הפעילות, משמרים מטבח, פינות קפה, פינות עישון וחדרי נוחיות ושירותים נקיים לאורך היום.

חומרי ניקוי- בחנויות, משרדים וחללים סגורים חשוב להקפיד על חומרי ניקוי איכותיים, בעלי ריכוז מבוקר ולא גבוה של כימיקליים, אשר נותנים מענה לצרכי הניקיון, ויחד עם זאת מותירים ריח נעים באוויר. חשוב להקפיד על חומרים בטוחים תוך שימוש מבוקר ואחראי.

חברת סופר קלין מספקת שירותי ניקיון משרדים, חנויות ועסקים, במקצועיות, בהוגנות ובאמינות.

 

 

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם...