ניקיון דירות

שירותי ניקיון דירות מקצועיים

לכולנו חשוב לחיות בדירה שלא רק נראית נקייה אלא שהיא באמת נקייה. אלא מה, בתקופה בה אנו חיים עם סדר יום לחוץ ועמוס, ניקיון יסודי של הדירה הינה משימה הדורשת הרבה מאמץ וזמן, שרבים מאתנו מתקשים לגייס.

בנוסף לכך, לא אחת לפעולות הניקיון יש צורך בציוד, חומרים ושיטות שאין ברשותנו ואיננו מכירים, ולכן אנו נדרשים בסיוע מקצועי.

הצורך הזה בסיוע עולה עבור ניקיון דירות כללי ולבטח אם מדובר בניקיון לאחר שיפוץ, אחרי מסיבה, או בעת מעבר לדירה חדשה שקניתם או שאתם שוכרים.

כאן נכנסים שירותי ניקיון מקצועיים של חברת טוטל קלין. מדובר בשירות ניקיון מקצועי ואיכותי של חברה שיש מאחוריה ניסיון רב שנים בתחום, הנעזרת בצוותי ניקיון מיומנים ומנוסים ובחומרים יעילים ואיכותיים, לצד מגוון ציוד ושיטות עבודה מתקדמים ויעילים .

חשיבות המגורים בדירה נקייה

כולנו רוצים ובצדק לחיות בסביבת מגורים נקייה. הניקיון חיוני קודם כל עבור הבריאות שלנו, מכיוון שדירה מלוכלכת מהווה מצע פורה להתפתחות של גורמים מזהמים, כמו אבק ועובש, וכן הלכלוך מושך עליו מזיקים שונים כמו מקקים, נמלים ועכברים.

בנוסף לכך הצורך בדירה נקייה נובע ממניעים אסטטיים והשפעתם על רווחתנו, כאשר חיים בדירה נקייה משרה עלינו אווירה נוחה, נעימה ומסודרת, עם מרחב שנעים ונוח לחיות ולארח בו. ואכן, בסיכומו של דבר אין כמו להיכנס אחרי יום עבודה ארוך לבית נקי, מסודר וריחני.

כפועל יוצא מכך יש חשיבות רבה לניקיון שוטף של הדירה. אלא מה, במציאות של ימנו לרבים מאתנו אין את הפנאי או האנרגיה לניקוי באמת יסודי של הדירה ולא רק ברמת השגרה שהדירה רק נראית נקייה. כאן בדיוק נכנסים לתמונה שירותי ניקיון מקצועיים של חברתנו.

למה לבחור בחברת ניקיון על פני מנקה

לאורך השנים לקוחות רבים שעבדו עם מנקה פרטית בחרו לעבור לשירותי ניקיון מקצועיים של חברתנו. העדפה של שירות מקצועי כזה נובעת ממספר סיבות עיקריות, הכוללות:

  • זמינות גבוהה- המנקה שלכם עמוסה או לא מרגישה טוב ולא תוכל להגיע במועד שנקבע? עמנו מצב זה לא יקרה ותמיד נדאג לשלוח אליכם איש צוות פנוי שינקה לכם את הדירה. כמו כן יש לנו יכולת להציג רמה גבוהה של גמישות ובמידת הצורך לספק עובד ניקיון גם במועד שונה מהרגיל וגם עבור עבודות ניקיון יותר גדולות, למשל אחרי מסיבה.

 

  • המנקה מתעקשת שתשלמו לה בשחור? מצד שני אין לכם כוח להתחיל להוציא תלושי שכר למנקה וכל הנלווה להעסקת עובד? עמנו כל עבודות הניקיון מבוצעות לפי חוק עם חשבוניות וקבלות, ועם העסקה מסודרת של עובדי הניקיון על ידנו.

 

  • לא מרוצים מרמת ניקיון של המנקה? לכו תחפשו למי להתלונן. עבודה עמנו מבטיחה רמה גבוהה של ניקיון וכתובת מפקחת שבמידת הצורך ניתן לפנות אליה.

 

  • צריכים לקנות למנקה חומרי ניקיון, ואם משהו חסר היא פשוט לא תנקה? עובדי הניקיון שלנו מגיעים עם כל החומרים הנדרשים שנקבעו מראש הנדרשים לניקוי ביתכם.

 

  • מבקשים מעבר לניקוי השוטף או לבצע עבודות ניקיון יותר יסודיות? עמנו לא תצטרכו לחפש אחר אנשי מקצוע נוספים כי תקבלו את כל עבודות הניקיון הנדרשות לרבות עבודות פוליש, ניקיון שטיחים וריפודים, ניקיון אחרי שיפוץ, ניקוי אריחים מאבנית או עובש, ניקוי פנלים ועוד.

צוות ניקיון מיומן ומצויד

שירות ניקיון דירות שאנו מספקים מבצע צוות אמין ומיומן בביצוע סוגים שונים מלאכות, מניקוי שטיחים ועד פוליש. הצוות נבחר על ידנו בקפידה ולאחר שנמצא מתאים לעבודה בחברתנו הוא עובר הדרכות והכשרות מתאימות, הן עבור שיטות עבודה והן בכל הקשור לתודעת שירות.

בנוסף, עובד הניקיון שלנו מגיע עם כל ציוד הניקיון וכל חומרי הניקיון הנדרשים עבור העבודות השונות. מדובר בחומרים יעילים ואיכותיים, נושאי תו תקן ידידותיים לאדם ולסביבה. הוא יבצע את עבודות הניקיון בדירה באופן נעים, יסודי ושלם, בכל מועד מבוקש ותוך עמידה בלוחות זמנים.

ניקיון דירה שוטף

אחד השירותים היותר נפוצים ותכופים הינו ניקוי שוטף של דירות, היכול להיות פעם בשבוע, שבועיים או חודש, בהתאם להעדפות הלקוח. עבודות אלו נדרשות על ידי קהל מגוון של לקוחות שאין להם פנאי או אנרגיה עבור ניקיון יסודי של ביתם. עבודות הניקיון משתנות בהתאם לדרישות הלקוח והן כוללות למשל טאטוא ושטיפה של כל הבית, ניקוי חלונות, תריסים ומראות, ניקוי חדרי שירותים, אמבטיה ומטבח, ניקוי מרפסת, ניקוי שטיחים, משקופים ועוד.

ניקיון דירות

ניקיון לפני מעבר

מתכננים לעבור לדירה חדשה שקניתם מיד שנייה או מקבלן? מתכננים לעבור לדירה חדשה שאתם שוכרים? נדרשים להשאיר לבעל הבית דירה נקייה? מבקשים להיכנס לדירה נקייה שאין בה זכר מדיירי העבר?

עמנו תזכו במענה שלם מהיר ויעיל לצרכים אלו עם עבודות ניקיון יסודיות לכל חלקי הדירה לרבות שטיפה, קרצוף ופוליש של רצפות, ניקוי חיפויים, ניקוי תריסים וחלונות, פנלים, מסילות ומסדרות, וכן ניקוי של ארונות, כיורים, מחדרי אמבטיה ושירותים, ניקוי מרפסות, ועוד.

ניקיון דירה אחרי שיפוץ

גם אם הקבלן ניקה לכם את הדירה אחרי שיפוץ, עדיין מדובר בניקיון בסיסי ביותר שאינו מתאים לחזרה למגורים בדירה. לאחר שיפוץ הדירה נותרת מכוסה בשכבת אבק, מלוכלכת משאריות צבע, טיח וכדומה. עבור מצבים אלו אנו מספקים שירותי ניקיון מקצועיים, עם כל הציוד והחומרים הנדרשים להפיכת דירה נקייה ומבריקה.

בין היתר אנו עושים שימוש באמצעי ניקיון מתקדמים, לרבות שואב אבק תעשייתי, מכונות הברקה ופוליש, מכונות קיטור לניקיון, ניקיון עם לחץ מים וכדומה. זאת לצד שימוש בחומרי ניקיון איכותיים ואפקטיביים, נושאי תו תקן, שהינם ידידותיים לאדם ולסביבה.

העבודות עצמן יבוצעו במהירות ויעילות עם תהליך המורכב ממספר שלבים בסיסיים, המתחיל בהסרת כתמים ושאריות שיפוץ משמעותיים. בהמשך יוסרו שאריות של כתמי צבע, וינוקו כל פרטי הדירה מהתקרה ומטה עד קרצוף של הריצוף, לרבות ניקוי של פרטי ריהוט שהתלכלכו בעבודות השיפוץ.

ניקיון דירה לצרכים מיוחדים

מעבר למה שכבר הוזכר ניקיון דירה נדרש לעוד צרכים מיוחדים . כך למשל, אם אתם מתכננים אירוע או מסיבה בדירה שלכם, ביום שאחרי במקום שאתם תנקו את הדירה עם האנגאובר יגיע צוות מקצועי ויחזיר את הדירה המלוכלכת למצבה הרגיל.

כמו כן הצורך בניקוי דירה יכול להיות עבור הכנת דירה למכירה, הכנת דירה לסיבלוט, במקרה והדירה הייתה סגורה ולא בשימוש הרבה זמן, ניקוי דירה לאחר עבודות של ריסוס, ניקיון דירה לקראת חגים ומועדים, ועוד.

מחיר ניקיון דירות

אנו מציעים שירותי ניקיון דירות עבור מחיר כדאי ומשתלם במיוחד, עם מגוון חבילות המותאמות למגוון צרכים. חשוב לדעת כי מחיר עבודות ניקיון נקבע על פי מספר פרמטרים, הכוללים את גודל הדירה ומספר החדרים שיש בה, ובין אם מדובר בדירה במפלס אחד או יותר.

כמו כן מחיר עבודות הניקיון נקבע בהתאם למצב העבודות ובהתאם לדרישות הלקוח, בין אם מדובר בניקיון סטנדרטי או עם דגשים מיוחדים. מעבר לכך מחיר ניקיון דירה משתנה כאשר מדובר בעבודות ניקוי מיוחדות, כמו ניקיון דירה אחרי שיפוץ או לפני מעבר.

לשירותי ניקיון דירות מקצועי ולקבלת עוד פרטים ומידע בנושא צרו קשר עם חברת טוטל קלין בטלפון  1-700-70-66-70.

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם...