ניקיון בתים

מה כולל ניקיון בתים מקצועי

ניקיון לבתים כפי שמוצע על ידי חברת טוטל קלין הינו שירות מקצועי המבוצע על ידי צוות מיומן ומנוסה, מצויד בחומרי ניקיון אפקטיביים איכותיים, נושאי תו תקן וידידותיים לסביבה, ובמכשור מתקדם. השירות מוצע במגוון חבילות ומספק מענה לכל צורך עם ניקוי שלם של כל הבית על כל מתחמיו הפנימיים והחיצוניים, ועם מענה לצרכים שוטפים, תקופתיים וייחודיים. כל זאת במטרה לספק לכם בית נעים ונקי לשביעות רצונכם המלאה.

ניקיון בתים

למה כדאי לנקות את הבית עם חברה מקצועית

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים בוחרים לנקות את בתיהם עם חברה מקצועית. בחירה זו נובעת משורה של יתרונות הכוללים בין היתר:

 • לחברת ניקיון מקצועית ומנוסה יש את הידע, הכלים והיכולות לבצע כל סוג של עבודת ניקיון מבוקשת עבור כל סוג של משטח בעזרת ציוד וחומרי ניקוי איכותיים מתאימים. כמו כן עבודות הניקיון מבוצעות באופן יסודי, יעיל ומהיר בכל חלל ומשטח בבית, חיצוני ופנימי, בין אם מדובר בסלון, משטח, מרפסת, גינה, חדרי שינה, חדרי מדרגות, חדרי שירותים ואמבטיה ועוד.

 

 • חברות ניקיון מחזיקות בצוות מיומן ואחראי של עובדים, שנבחר בקפידה ועובר הכשרות עלי ידיהן, המבוטח בכל ביטוח נדרש. בדרך כלל יהיה לכל בית עובד ניקיון קבוע אשר במידה ואינו יכול להגיע במועד שנקבע יחליפו איש צוות אחר. כך ששירות זה מבטיח עמידה בלוחות זמנים, ללא ביטולים לא צפויים מצד החברה, בנוסף לעבודה מקצועית שיש מאחוריה גורם אחראי ומפקח.

 

 • חברות ניקיון מספקות מענה שלם עבור צרכי ניקיון מיוחדים של בתים, כמו ניקיון של בית חדש לפני אכלוס, ניקיון אחרי שיפוץ, ניקיון לפני עזיבת בית מושכר, ועוד.

 

 • חברות ניקיון מביאות את חומרי הניקיון הנדרשים לעבודה בבית, עם דגש על חומרים יעילים ואיכותיים, נושאי תו תקן, הידידותיים לסביבת בני אדם וחיות מחמד. כמו כן בחברה ידאגו להתאים לכל בית חומרי ניקיון מתאימים לסוג החומרים שיש בו, בין אם מדובר ברצפת שיש או קרמיקה, חיפוי זכוכית, ריפודי עור וכדומה.

מה כולל ניקיון בתים מקצועי

חברת ניקיון בתים מקצועית מספקת מענה שלם לכל צרכי הניקיון של לקוחותיה, הכולל בין היתר:

 • רצפות- ניקוי כל סוגי הרצפות לרבות שיש, אבן, קרמיקה, פרקטים ועוד, עם פעולות של טאטוא ושטיפה, ניקוי פנלים, קרצוף עמוק,  ניקוי פוליש קריסטל או ווקס.

 

 • סלון- ניקוי כל הסלון לרבות מדפים, מסכי טלוויזיה, מערכות שמע, גופם תאורה, ריפודי ספות, שאיבת וניקוי שטיחים, ניקוי חפצי נוי, מזנונים וספריות.

 

 • מטבח- ניקוי יסודי של כל המטבח מכתמי שומן ואבנית, ניקוי של משטחי עבודה, שטיפת כלים, ניקוי חיצוני ופנימי של ארונות, ניקוי כל סוג של משטח וחיפוי לרבות קרמיקה, שיש זכוכית ועוד.

 

 • חדרי שירותים ואמבטיה- ניקוי וחיטוי של רצפות וחיפויים, לרבות הסרת אבנית ועובש, וכן ניקוי של אסלות, כיורים, מראות, ארונות, מקלחונים אמבטיות ועוד.

 

 • חלונות ודלתות- ניקוי כל סוג של חלון בכל מיקום, כולל ניקוי של מסגרות, מסילות, משקופים, רשתות, תריסים וידיות.

 

 • ארונות- ניקוי חיצוני ופנימי של ארונות בכל רחבי הבית, לרבות ארונות מטבח, ארונות בגדים, ארונות חדר אמבטיה, מזווה, מחסן, בוידם ועוד.

 

 • ריפודים ושטיחים- ניקוי כל סוג של ריפוד ושטיח מאבק וכתמים, לרבות שטיחים מקיר לקיר, שטיחים סינטטיים, שטיחי צמר, ספות בד, ספות עור וכדומה.

 

 • חללים נוספים- ניקוי של כל חלל מבוקש נוסף בבית, לרבות חדרי שינה, חדרי ילדים, חדר עבודה, חדר משפחה, מחסן, מזווה, חדר ארונות, עליית גג, מרתף, חדר מדרגות ועוד.

 

 • מתחם חיצוני- ניקוי של מרפסות וחצרות הכולל ניקוי של שבילים, חניה ומשטחים עם קיטור, לחץ מים גבוהה ופוליש, לצד פינוי של גזם, ניקוי של מערכות ישיבה, ועוד.

מענה אישי ושלם לכל צורך

שירותי הניקיון השונים מסופקים על ידי חברות ניקיון מקצועיות לכל סוג של בית, לרבות בתי קרקע פרטיים, וילות, דירות קטנות וגדולות, דירות יוקרה, דירות גן, פנטהאוזים ועוד. כמו כן עם חברות אלו כל לקוח זוכה במענה אישי ושלם עבור צרכי ניקיון בתים, כאשר לכל לקוח תותאם חבילת שירות נכונה במחירה והיקפה בהתאם לסוג השירות הנדרש, בין אם שוטף, תקופתי או חד פעמי:

 • ניקיון שוטף של הבית יכול להיות בכל תדירות מבוקשת, בין אם פעמיים בשבוע או פעם בחודש, בכל יום ושעה נוחה לבעלי הבית. כמו כן תוכלו לבחור בחבילת ניקיון מתאימה עם סוגי החומרים שיסופקו בה ומבחינת היקפה.

 

 • ניקיון תקופתי מספק מענה למגוון צרכים שבבית, כמו ניקוי יסודי של ריצוף חיצוני, וכן ניקוין פוליש ווקס או פוליש קריסטל למרצפות פנים, ניקוי עומק של שטיחים וריפודים ועוד.

 

 • ניקיון חד פעמי יכול להיות למשל אחרי עבודות שיפוץ שנעשו בבית, לפני ואחרי אירוע או מסיבה המתקיימת בבית.

מחירי שירותי ניקיון בתים

יש לדעת כי מחירי שירותי ניקיון בתים המוצעים על ידי חברות מקצועיות משתנים בהתאם להיקף וסוג העבודות. המחיר נקבע בהתאם לגודל הבית, מספר החדרים שיש בו, סוג עבודות ניקיון, מצב תחזוקה של הבית, בקשות מיוחדות של הלקוח וכדומה. כמו כן יש תעריף נפרד עבור עבודות ניקוי מיוחדות, כמו עבודות פוליש, עבודות ניקיון אחרי שיפוץ וכדומה. בנוסף חברות מובחרות מציעות ללקוחות שלהן מספר של חבילות ניקיון לבחירה, כאשר לכל חבילה תעריף שונה. מחבילות אלו כל אחד יכול לאתר את זאת המתאימה לצרכיו ולכיסו.

שירותי ניקיון מיוחדים

כפי שנאמר, לצד שירותי ניקיון שוטפים חברות ניקיון מספקות גם שירותי ניקיון מיוחדים. שירותים אלו כוללים למשל:

 • ניקיון דירה אחרי שיפוץ- ניקוי יסודי הכולל פינוי פסולת, ניקוי ושאיבת אבק, הסרת כתמי צבע וטיח, פוליש למרצפות ועוד.

 

 • רצפות- ניקוי עומק של רצפות פנים וחוץ, למשל על ידי פעולות של פוליש, קרצוף ולטוש ריצוף, ניקוי בלחץ מים או לחץ קיטור, ועוד.

 

 • ניקוי יסודי של חדרי שירותים ואמבטיה- כולל בין היתר נטרול של ריחות רעים, טיפול בבעיות רציניות של אבנית ועובש, חיטוי של אסלות וכיורים ועוד.

 

 • ניקוי אחרי הצפה- ניקוי הכולל ייבוש של הבית לרבות ייבוש וניקוי של שטיחים, מזרונים וריפודים.

ניקוי מתאים לכל סוג של ריצוף

יש לדעת כי כול סוג של ריצוף נדרש לניקוי באמצעים וחומרי ניקוי מתאימים, כאשר חברת ניקיון מקצועית תדע לבצע התאמה זו וכך לספק תוצאות ניקיון מעולות ולמנוע נזקים לריצוף העלולים גם להיות בלתי הפיכים. לפניכם מספר דוגמאות  לניקוי נכון של סוגי ריצופים שונים:

 • אריחי קרמיקה וגרניט פורצלן- הינם סוגי ריצוף הנחשבים יחסית לעמידים וקלים לניקוי, המתאימים כמעט לכל סוג של חומר ניקוי בתנאי שאינו מכיל ווקס המזיק לריצופים אלו. יחד עם זאת, מכיוון שבסוג זה של אריחים יש נקבוביות קטנות שבתוכן נלכד לכלוך יש מידי פעם לנקותם באופן יסודי בעזרת ציוד מקצועי.

 

 • אריחי שיש ואבן טבעית – ריצוף שיש נחשב יחסית למאוד עמיד ויש לנקותו עם חומרים שאינם על בסיס חומצה המעכלים את האבן הטבעית. כמו כן, כדי לשמר את החזות המבריקה של שיש כדאי לעשות לו מידי פעם פוליש.

 

 • פרקטי עץ- ריצוף של פרקט עץ טבעי אין לנקות עם מים, מכיוון שהעץ רגיש למים ועלול להתעוות, להתנפח ולהיסדק. את הפרקט יש לנקות על ידי שאיבה עם ראש מברשת וטאטוא וכן עם מטלית מעט לחה שיש בה חומר ניקוי ייעודי שגם מכיל שכבת הגנה עבורו. כמו כן בפרקטים אין לעשות שימוש בחומרים על בסיס חומצי או אומניה.

 

 • בטון מחולק- ריצוף של בטון מוחלק צבעוני אין לנקות עם חומרים שיש בהם אקונומיקה.

 

 • אריחים מצוירים- אריחים מצוירים יש לנקות עם חומרי ניקוי פשוטים ולהימנע מלעשות שימוש בחומרים המכילים מי חמצן.

ניקוי רצפות חוץ

בבתים עם חצר חלק משירותי חברות ניקיון כולל גם ניקוי מעמיק של ריצופי חוץ, כאשר לכל סוג של ריצוף מסופק טיפול שונה. כך למשל, עבור ריצוף גרנוליט שהינו סוג נפוץ של ריצוף חוץ יש צורך אחת לשלוש או ארבע שנים בפעולות של ניקיון בלחץ מים גבוה או בקיטור וכן פוליש וליטוש. בין היתר חומרי ניקוי לסוג זה של ריצוף הינם על בסיס חומצי בריכוז גבוה כמו חומצות מלח, ויש לעשות בהם שימוש סביר ומוקפד בהתאם להוראות היצרן.

בנוסף ניתן לנקות ריצוף זה עם קיטור מבוסס על התזה של מים חמים בלחץ מאוד גבוה. כמו כן ניתן לנקות משטחים אלו באמצעות מכונת פוליש שמנקה באופן יסודי את הריצוף ומעניקה לו גם ליטוש קל המסיר שכבת לכלוך חיצונית.

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם...