נעים להכיר!
טוטאל קלין מומחים בשירותי ניקיון
לפרטים נוספים
נעים להכיר!
טוטאל קלין מומחים בשירותי ניקיון
לפרטים נוספים
נעים להכיר!
טוטאל קלין מומחים בשירותי ניקיון
לפרטים נוספים

ניהול ואחזקה

טוטל קלין היא חברה ארצית לניקוי, ניהול ואחזקת מבנים. החברה עובדת בכל רחבי הארץ. עם זאת, מגרש הבית שלנו הוא ראשל"צ.

שירותי ניקיון

ניקיון משרדים הוא שירות חיצוני לניקיון המשרד המעניק לך זמן ויכולות עבורך כמנהל לקבל שירות ניקיון שיותיר לך זמן ומשאבים להגדלת הספקים. תמורת מחיר גלובלי חודשי וקבוע תקבל משרד בוהק ומצוחצח כשאינך נדרש להעסיק בנוסף עוד עובד, על כל הכלול בכך.

גיוס והשמה

חברתנו עוסקת בגיוס והשמת עובדים אנו דואגים למצוא עבורכם את העובדים האיכותיים ביותר לסוג התפקיד הנדרש

אודות

חברת טוטל קלין היא חברת ניקיון ואחזקה אשר נמצאת בראשון לציון והוקמה במאי 1995. מאז ובמשך יותר מעשרים שנים צברנו ניסיון רב בתחום הניהול, ניקיון משרדים ואחזקה. החברה הינה בעלת רישיון משרד התמ"ת לקבלן שרות בתחום הניקיון לפי חוק העסקת עובדים. אנחנו מאמינים ועושים ככול שביכולתנו לתת ללקוח שקט נפשי בנושאים רבים כמו: שירותי אחזקה וניהול, ניקיון, עובדים חרוצים ואמינים, חומרי ניקיון איכותיים וכן באספקת מוצרים חד פעמיים ואספקתם ללקוח. טוטל קלין צומחת מפה לאוזן בזכות היותה אמינה , קפדנית, מסורה ותמיד עם היד על הדופק כדי לשמור על שביעות רצונו המלאה של הלקוח. כך נהגנו עד היום וכך נמשיך.

יתרונות

כחברת ניהול אנו מעמידים לרשות הלקוח את כל נושא הניהול החל מגביה מרוכזת תשלומים לספקים הזמנת ספקים קיום מכרזים וכד' תוך דאגה מלאה לצרכים של תפעול ואחזקה שוטפת למשרד ולנכס מבלי להפריע לפעילותו הסדירה. אנו מקבלים את המינוי מהגוף האחראי ופועלים ומנהלים בשמו את הנכס כגון: גביה, טיפול בספקים, עבודה ואישורים מול רשויות, תשלומים, אחזקה, הנה"ח וניהול ספרים, ביקורות רו"ח והגשת דוחות תקופתיים ועוד.

התמחיות עיקריות

ההתמחות שלנו היא בנושאי ניהול ניקיון ואחזקה, טוטל קלין הינה חב' קבלנית אשר מספקת את שירותיה למשרדים , בתי עסק , מוסדות פרטיים וציבוריים, מרכזים מסחריים, מוסדות ובנייני משרדים. בין לקוחותינו נמצאים משרדי פרסום שונים, עיתונים, תחנות רדיו, רופאים, עורכי דין, מוסכים, קרנות ,חברות הייטק, בנייני משרדים, בתי ספר מתנ"סים ,מרכז מסחרי, שכונות יוקרה ועוד לקוחות רבים מכל מגוון המגזר הציבורי והעסקי.

יתרון השרות בו אנו מתמקדים הינו הבנת צרכי הלקוח , ייעוץ ייחודי והתאמה של חבילת שרות הניתנת ע"י מיטב אנשי המקצוע בחברתנו החל בשלב ההיכרות לפני ההתקשרות ועד התמיכה המקצועית שלאחר, כל אלה לצד סל השירותים המגוון ביותר מצדיקים את הבחירה בטוטל קלין.

מאמץ רב מושקע בבחירה של עובדים אמינים ויסודיים, בהדרכתם והתאמתם לצורכי הלקוח ,עובדים חדשים נקלטים על ידי המפקח הראשי ובמידה ונמצאו מתאימים עוברים הכשרה מקצועית ונבדקים אף במהלך ההכשרה ומיושמים באתרי ומשרדי הלקוח עם המפקח/ת האזורי/ת עד לקליטתם המלאה ובתאום מלא עם הלקוח.

חברתנו פועלת בתחום הניהול הניקיון ואחזקה במגוון רחב של נושאים כדלקמן: ניהול – כחברת ניהול אנו מקבלים את המינוי מהגוף האחראי ופועלים ומנהלים בשמו את הנכס כגון: גביה, טיפול בספקים, עבודה ואישורים מול רשויות, תשלומים, אחזקה, הנה"ח וניהול ספרים , ביקורות רו"ח והגשת דוחות תקופתיים ועוד.

צרו קשר