ניקיון משרדים - חיטוי חנויות וארגונים

שירותי ניקיון וחיטוי למשרדים, חנויות וארגונים

שירותי ניקיון הם שירותים בסיסיים אשר נדרשים בסקטור העסקי והמסחרי, כאשר קבלת השירות במיקור חוץ על ידי חברת ניקיון מהווה את הפתרון היעיל, הנוח והכלכלי ביותר.

בין אם מדובר במשרד אשר מקבל קהל, בחנות או בבניין משרדים, שירותי הניקיון מספקים מרחב עבודה וקבלת קהל נקי, מתוחזק ונעים.

לעבודה אל מול חברת ניקיון ותחזוקה מקצועית ישנם יתרונות רבים:

הימנעות מפרוצדורה מיותרת- העסקה עצמאית של עובדי ניקיון מחייבת ניהול של תנאי שכר ומחויבות לתנאים סוציאליים ופנסיוניים, ביטוחים מתאימים, תשלום לביטוח לאומי ודיווח לרשויות המס, צבירת זכויות ורישום. בהעסקה של עובדי ניקיון במיקור חוץ דרך חברת ניקיון מובילה כל אלה ייחסכו מן הארגון המזמין, עובדי הניקיון אינם עובדי הארגון אלא כפופים לחברת הניקיון האחראית לתשלום ולזכויות שלהם, והעסק/ארגון משלם בגין שעות העבודה כנגד חשבונית בלבד.

עלויות- כל הפרוצדורה האמורה כרוכה בעלויות מעביד גבוהות, אשר נחסכות בשכירת שירותי חברת ניקיון. העלות השעתית מגלמת בתוכה את כל הללו, ובחישוב החודשי והשנתי מעמידה את הארגון המזמין ביתרת זכות.

עבודה רציפה- חברת הניקיון מתחייבת בהסכם עבודה אל מול הלקוחות, על פי שעות ומועדים שסוכמו מראש. בכל מקרה של עובד חולה, היעדרות מסיבה אחרת או תקלה- חברת הניקיון תספק מענה חלופי, ללא כל מעורבות של העסק אשר מקבל את השירותים האמורים במלואם.

מקצועיות וציוד- חברת ניקיון מקצועית תחזיק בציוד, מכשירים וחומרי ניקיון איכותיים, תדע לספק מענה לצרכי ניקיון ייחודיים (עבודה בגובה, ניקוי עסקים בעלי שטיחים מקיר לקיר, ניקוי מפעלים), ץוך שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה ובטוחים, חיטוי באמצעות אדים וכלים נוספים.

חברת סופר קלין היא חברת ניקיון מובילה, המספקת שירותי ניקיון ותחזקה לעסקים גדולים וקטנים, לפרטיים ולמוסדות, באיכות גבוהה, תוך מתן שירות מצוין ובמחירים הוגנים.

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם...